502 940 029 / 603 713 891 info@oddychaniegemini.pl

Produkty do rehabilitacji oddechowej

Leczenie astmy

Komora inhalacyjna

Komora inhalacyjna z zastawką OptiChamber Diamond firmy Philips to niewielkich rozmiarów, dyskretne urządzenie, które z powodzeniem możesz nosić w torebce, a Twoje dziecko — w plecaku szkolnym. Ma ono na celu poprawę podawania aerozolu do płuc, a u dzieci maksymalne zwiększenie skuteczności terapii lekami wziewnymi.

ZOBACZ STRONĘ PRODUCENTA

PARI O-PEP (Flutter)

PARI O-PEP (Oscillating Positive Expiratory Pressure) jest urządzeniem do okresowego stosowania w ramach leczenia dróg oddechowych, służącym do mobilizacji wydzieliny w dolnych drogach oddechowych, wzmocnienia dróg oddechowych oraz zmniejszenia duszności. Wielokrotne dmuchanie w ustnik urządzenia tak, aby pokonać opór znajdującej się za nim ruchomej kulki, powoduje powstanie drgań, które przenoszą się na płuca. Powoduje to także otwieranie się głębszych dróg oddechowych. Ćwiczy to płuca i mobilizuje wydzielinę do odkrzuszania.

POBIERZ ULOTKĘ

Pikflometr

PersonalBest

Pikflometr PeronalBest to bardzo proste w użyciu urządzenie, dające możliwość szybkich i precyzyjnych pomiarów szczytowego przepływu wydechowego.
System trzech stref, pozwalający na łatwe monitorowanie przebiegu choroby. Szybkie i precyzyjne pomiary. Uniwersalny zakres mierzenia przepływu (60-800 l/min) dostoSwany do potrzeb dorosłych i dzieci.
Kontakt

502 940 029
603 713 891

Adres

ul. Młodzieżowa 35
89-600 Chojnice

Mail

info@oddychaniegemini.pl

Napisz do nas