502 940 029 / 603 713 891 info@oddychaniegemini.pl

Maski nosowe

Zaprojektowane by zapewnić jak największą swobodę użytkowania. Ich największą zaletą jest mniejsze ograniczenie pola widzenia więc możliwe jest np. czytanie przed snem  Polecane dla osób oddychających podczas snu przez nos.  

AirFit™ P10

Nowoczesna maska donosowa. Elastyczne poduszki o działaniu amortyzującym szczelnie przylegają do twarzy, nawet gdy pacjent obraca się w różnych kierunkach. Maska składa się tylko z trzech części, dzięki czemu można szybko i łatwo ją złożyć. Maska AirFit P10 jest 50% lżejsza od wiodących masek poduszeczkowo-nosowych ResMedu. Zawór QuietAir z siateczką z tkaniny delikatnie rozprasza wydychane powietrze, dzięki czemu hałas nie zakłóca snu pacjenta ani jego najbliższych. Maska AirFit P10 to najcichsza maska firmy ResMed, działająca z głośnością 21,4 dBA.

POBIERZ ULOTKĘ

AirFit™ N30

Kompaktowa maska donosowa z wkładką umożliwiająca dyskretne i wygodne podłączenie do aparatu CPAP. Zaawansowany odpowietrznik QuiteAir delikatnie i cicho odprowadza powietrze poza maskę. Uprząż jest wykonana z miękkiego materiału i można ją dostosować do kształtu twarzy. Miękka wkładka donosowa z podkładką umieszczana jest bezpiecznie pod nosem pacjenta, zapewniając delikatną, a przy tym skuteczną terapię oraz dobre uszczelnienie. Model N30 jest wyposażony w krótką i lekką rurę, która zapewnia pacjentom swobodę ruchu.

POBIERZ ULOTKĘ

AirFit™ N30i

Rura skierowana ku górze umożliwia przyjęcie dowolnej pozycji podczas snu.
Wkładka donosowa z podkładką zakrywa mniejszą część twarzy i jest umieszczona dyskretnie pod nosem, a nie w jego wnętrzu.
Samoregulująca ramka SpringFit dostosowuje się pozwalając stabilnie i skutecznie dopasować maskę. Umieszczenie maski pod nosem eliminuje dyskomfort i czerwone ślady na grzbiecie nosa. Dzięki minimalistycznej budowie nie zakrywa twarzy, ułatwiając komunikację.

AirFit™ N20

Twarz każdego pacjenta jest inna, ale dzięki nowej masce AirFit N20 dopasowanie jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Kompaktowa maska nosowa nie przesłania pacjentowi linii wzroku i nie utrudnia poruszania się dzięki części silikonowej InfinitySeal™ – stworzonej, aby zapewnić niezawodną szczelność, niezależnie od kształtu i rozmiarów twarzy.

POBIERZ ULOTKĘ

AirFit™ N10

Maska jest prosta w użyciu i intuicyjna dla pacjentów podczas dopasowywania, wygodna do noszenia, kompaktowa i nieograniczająca linii wzroku. Część mocująca maskę na głowie SoftEdge™ i specjalna rama pod oczy zapewniają dyskretne podparcie.  Samodopasowujące się klipsy części nagłownej EasyClick sprawiają, że maska jest wygodna przy dopasowywaniu i używaniu. Niewielka liczba części i poduszeczka z kluczem-klipsem zapewniają bezproblemowy montaż. Maska AirFit N10 jest dostępna w trzech wariantach: mały, średni i duży, natomiast AirFit N10 dla kobiet w rozmiarach: bardzo mały, mały i średni, co umożliwia idealne dopasowanie. Opcja dla kobiet występuje także w kolorach różowym i czarnym, by sprostać wymaganiom estetycznym użytkowniczek.

POBIERZ ULOTKĘ

Swift™ FX Nano

Opływowy kształt poduszeczek nosowych i zapewnia komfort naturalnego oddychania typowy dla maski nosowej. Dwuczęściowa część mocująca maskę na głowie bez konieczności stosowania sztywnych profili i podpórki na czoło. Specjalny przegub kulowy obraca się o 360 stopni gwarantując swobodę ruchów podczas snu. Zmodyfikowana poduszeczka nosowa o podwójnych ściankach zapewnia większą elastyczność uszczelnienia o większej elastyczności. Opcja dla kobiet dostępna w kolorze różowym oraz w odpowiednio małych rozmiarach.

POBIERZ ULOTKĘ

Swift™ FX

Nadzwyczajna miękkość, prostota i stabilność pracy. Płynnie dopasowująca się do konturów twarzy i ruchów użytkownika. Lekka, sprężysta tuba przyspiesza akceptację całej terapii. Intuicyjne, praktycznie natychmiastowe dopasowanie maski do twarzy pacjenta. Stabilna praca, nawet przy wysokim ciśnieniu powietrza. Opcja dla kobiet dostępna w kolorze różowym oraz w odpowiednio małych rozmiarach.

POBIERZ ULOTKĘ

Mirage™ FX

Niezwykle prosta, lekka konstrukcja z poduszeczką i uniwersalnym profilem jest dopasowana do potrzeb niemalże każdego pacjenta. Dla pacjentów z szerokim nosem posiadamy rozmiar Wide. Tylko cztery części, w tym część mocująca maskę na głowie, ułatwiają nałożenie maski i jej czyszczenie. Wyprofilowana część mocująca maskę na głowie SoftEdge™ zwiększa komfort użytkowania. Elastyczny motylek zapewnia stabilne podparcie bez kontaktu ze skórą. Opcja dla kobiet dostępna w kolorze różowym oraz w odpowiednio małych rozmiarach.

POBIERZ ULOTKĘ

Mirage™ Activa LT

Zaprojektowana do różnych kształtów twarzy. Maska nosowa firmy ResMed z unikalną technologię ActiveCell gwarantuje wydajność i komfort. Poduszeczka Mirage™ o podwójnych ściankch wykorzystująca technologię ActiveCell Mirage™ pompowana jest w zależności od ruchu gwarantując swobodę ruchów użytkownika odpowiednio do różnicy ciśnienia powietrza. Regulator MicroFit™ oferuje 24 ustawienia maksymalizujące dopasowanie, szczelność i komfort. Zatrzask obracający się w zakresie 360°. Klipsy systemu „ustaw i zapomnij” na części mocującej maskę na głowie ułatwiają jej ponowne założenie. Łatwo dostępne porty zapewniają wygodne monitorowanie i dostarczanie tlenu o wymaganych parametrach.

POBIERZ ULOTKĘ

Mirage™ SoftGel

Warstwa przezroczystego żelu nadaje poduszeczce DoubleGel™ miękkość i zapewnia jej trwałość. Szereg małych otworów wentylujących zapewnia wyjątkowo ciche działanie urządzenia. Regulator MicroFit™ regulator oferuje 24 ustawienia dla maksymalizujące dopasowanie, szczelność i komfort. Zatrzask obracający się w zakresie 360°. Klipsy systemu „ustaw i zapomnij” na części mocującej maskę na głowie ułatwiają jej ponowne założenie. Łatwo dostępne porty zapewniają wygodne monitorowanie i dostarczanie tlenu o wymaganych parametrach.

POBIERZ ULOTKĘ

Mirage™ MICRO

Maska nosowa od ResMed, która zapewnia idealne, indywidualne dopasowanie, efektywność uszczelnienia i komfort dla wielu użytkowników. Poduszeczki Mirage o podwójnych ściankach dają pewność komfortu i uszczelnienia. MicroFit™ regulator oferuje 24 ustawienia dla maksymalnego dopasowania, szczelności i komfortu
Obracające się 360° zatrzaskowe kolanko z łatwo odpinanym, obrotowym przegubem pozwala na łatwe wyjęcia z maski i dowolne pozycjonowanie rury. Maska Mirrage Micro dostępna jest aż w pięciu wariantach: mała, średnia, duża, duża szeroka i bardzo duża, co zapewnia idealne dopasowanie i maksymalny komfort pacjenta.

POBIERZ ULOTKĘ

Pediatryczna maska Wisp

Pediatryczna maska Wisp to model z nowej generacji masek nosowych do leczenia bezdechu sennego u dzieci.
Przyjazne dla maluchów wzornictwo tworzywa maski oraz poduszki o zmodyfikowanych krzywiznach, a także wsparcie techniczne dla rodziny zapewniają wygodę użytkowania produktu przez dziecko i spokój ducha rodziców.

Eson Fisher & Paykel

Ten model wyróżnia jednoczęściowa gąbka uszczelniająca – bardzo dobrze przylega do nosa, automatycznie się dostosowując do jego kształtu. Zaawansowana technologia pozwala w ten sposób obniżyć ciśnienie na grzbiecie nosa. Ergonomiczny kształt nakrycia głowy umożliwia samodzielny i przede wszystkie łatwy montaż maski z tyłu głowy, umożliwiający jej dalszy ruch (na boki, w górę i w dół). Niskoprofilowa rama jest stabilna, trwała i mała, co zapewnia wyraźniejszą linię powierzchni wzroku. Jedna ramka pasuje do wszystkich trzech rozmiarów gąbek (S,M,L) i jest łatwa w czyszczeniu.

FlexiFit 405

Najpopularniejsza maska nosowa marki Fisher & Paykel. Maska silikonowa. W komplecie dwie nakładki rozmiarowe – mała i duża, pozwalające na dopasowanie maski do różnych wielkości twarzy. Króciec łączący maskę i aparat CPAP jest obrotowy.

Zest Fisher & Paykel HEALTHCARE

Kompaktowa, cicha, łatwa w montażu i obsłudze maska. Występuje w trzech rozmiarach do wyboru ( petite, standard, plus).
Model Zest ™ Petite jest przeznaczony do użytku przez osoby mających wagę ciała poniżej 30 kg, które zostały zdiagnozowane przez lekarza jako wymagające leczenia CPAP lub Bi-Level. Maska wielokrotnego użytku przeznaczona zarówno do stosowania w domu jak i w ośrodkach leczniczych, szpitalach.
Model Zest ™Standard i Model Zest ™ Plus jest zaprojektowany dla osób dorosłych i starszych.

Pilairo Q

Pilairo Q maska do CPAP z poduszeczkami opierającymi się o nos. Pilairo Q jest najlepszym i najprostszym rozwiązaniem, dla osób poszukujących małej maski nosowej lub donosowej. Króciec łączący maskę i aparat CPAP jest obrotowy i giętki.
ZALETY:
najlżejsza maska tego typu
bardzo cichy wydech
Poduszeczki powietrzne, domykające – dla szczelności maski

Dream Wear / Dream Wear GEL

Maska DreamWear nie zasłania pola widzenia, szczelnie przylega do twarzy, zapewnia wyjątkowy komfort oraz swobodę ruchu, a do tego pozwala spać w ulubionej, najwygodniejszej pozycji! Wyjątkowo lekkie, miękkie i elastyczne tworzywo silikonowe.
Nowatorska konstrukcja sprawiająca, że maska nie dotyka bezpośrednio grzbietu ani skrzydełek nosa, zapobiega występowaniu czerwonych odciśnięć, dyskomfortu i podrażnień skóry.
Możliwość zaśnięcia przy czytaniu książki lub oglądaniu ulubionego programu telewizyjnego ze względu na brak zabudowy przy oczach (pełne pole widzenia).

Nuance Philips Respironics

Najnowocześniejsza maska nosowa minimalnego kontaktu Philips Respironics Nuance Pro z żelowymi poduszkami. Niezsuwająca się uprząż pozostaje na miejscu przez całą noc. Poduszki żelowe zapewniają większy komfort i szczelność. Poduszki żelowe są przystosowane do różnej wielkości nozdrzy i ograniczają podrażnienie nosa. Nie tylko są wygodniejsze, lecz także bardzo szczelne. Lekki, giętki przewód ogranicza ciągnięcie maski

Pico Philips Respironics

Najmniejsza i najlżejsza tradycyjna maska nosowa na rynku. PICO to doskonała maska dla wszystkich ceniących sobie łatwośc użytkowania oraz lekką konstrukcję. Idealna dla osób lubiących czytać przed zaśnięciem. Wytrzymała i miękka uprząż maski zapewnia komfort użytkowania przez długi czas.

Wisp Philips Respironics

Nowoczesna maska minimalnego kontaktu łatwa w zakładaniu i dopasowaniu. Brak poduszki czołowej zwiększa komfort użytkowania. Nie zasłania pola widzenia

Dołączone do maski 3 poduszki pozwalają na swobodne dopasowanie rozmiaru. Silikonowa uprząż zwiększa komfort spania.

Kontakt

502 940 029
603 713 891

Adres

ul. Młodzieżowa 35
89-600 Chojnice

Mail

info@oddychaniegemini.pl

Napisz do nas