502 940 029 / 603 713 891 info@oddychaniegemini.pl

Inhalatory

Inhalatory lub nebulizatory, to specjalistyczne urządzenia medyczne, które ma szerokie zastosowanie w leczeniu wielu chorób układu oddechowego, m.in. chorób płuc i oskrzeli, w tym astmy, wpływają też na poprawienie stanu zatok. Łagodzą ból i ułatwiają oddychanie.

Inhalator pneumatyczno-tłokowy

MEDEL FAMILY

Inhalator Medel Family posiada jednolitą konstrukcję z wbudowaną rączką, ultracichy kompresor i zestaw akcesoriów. Nebulizator Medel Jet Basic ( Evo) dołączany jest na zewnątrz inhalatora, dzięki czemu unika się konieczności otwierania i zamykania urządzenia. Nebulizacja odbywa się w krótkim czasie, akceptowalnym przez najbardziej niecierpliwych dorosłych i dzieci, 2 ml lekarstwa zostaje zaaplikowane w czasie 5 minut. Cały proces przeprowadzany przez klasyczną maseczkę Medel, nie wymaga wysiłku ze strony osoby inhalowanej, maska szczelnie zakrywa usta i nos, wystarczy spokojnie oddychać. Jeśli zabieg wymaga dłuższego czasu, pacjent może korzystać z inhalatora, aż trzydzieści minut.

POBIERZ ULOTKĘ

Home Nebulizer / Philips

Nowe rozwiązanie Philips, dedykowane leczeniu przeziębienia i grypy

 

Niezawodny i łatwy w użyciu Home Nebulizer od Philips jest przystosowany do nebulizacji większości leków aerozolowych i wykorzystywanych do leczenia przeziębień, grypy, astmy, jak i innych zaburzeń oddechowych.

 

Nebulizator kompresorowy dla dzieci

Sami the Seal

Niezawodny nebulizator Sami the Seal przypominający wyglądem sympatyczną fokę to wygodne i łatwe w użyciu urządzenie stosowane przy leczeniu wybranych chorób układu oddechowego. Stosuje się go z naszą wysoce skuteczną technologią nebulizatora SideStream i maską twarzową Tucker the Turtle w kształcie główki żółwia Tuckera, co zapewnia szybkie podawanie leku w zaledwie 6 minut. Praktyczna torba z zabawną ilustrację jest dopełnieniem wizerunku, który zachęci każde dziecko do prowadzenia terapii.

 

Inhalator pneumatyczno – tłokowy

Innospire Elegance / Philips

Urządzenie Elegance jest kompatybilne z nebulizatorami SideStream wielokrotnego użytku, dzięki czemu pozwala dostarczać wysokiej jakości aerozol w sposób ciągły. Pozwala to, aby pacjenci otrzymywali wysokiej jakości aerozol przez cały dwunastomiesięczny okres eksploatacji nebulizatora.

Przystosowany do ciągłego użycia, odpowiedni do stosowania w warunkach szpitalnych i domowych.

 

Inhalator pneumatyczno – tłokowy

Innospire Essence / Philips

Urządzenie Essence jest kompatybilne z jednorazowymi nebulizatorami SideStream, dzięki czemu doskonale się sprawdza w leczeniu wymagającym zastosowania wysokiej jakości aerozolu podawanego w krótkich cyklach. Ponad 20 lat naszych doświadczeń w dziedzinie terapii aerozolowej stanowi gwarancję, że aerozol stosowany przez pacjentów będzie zawsze najwyższej jakości.

 

Inhalator

Pari Boy Classic

Inhalator Pari Boy Classic to klasyczny inhalator do leczenia chorób układu oddechowego u dzieci, młodzieży i dorosłych. Inhalator Pari Boy Classic przewidziany jest do leczenia dolnych dróg oddechowych:
Wskazania: astma, astma alergiczna, ostre i przewlekłe zapalenie oskrzeli, a także w celu zapobiegania przeziębieniom.
Inhalator Pari Boy Classic wraz z nebulizatorem PARI LC SPRINT zapewnia skuteczne odkładanie się w płucach przy krótkich czasach inhalacji. Dodatkowo urządzenie zapewnia czas inhalacji krótszy niż 5 minut dla 2,5 ml roztworu do inhalacji. Przystosowany do ciągłego użycia, odpowiedni do stosowania w warunkach szpitalnych i domowych.

Inhalator

Pari Sinus 2

Inhalator PARI SINUS jest przeznaczony do przejściowej nosowej inhalacji płynnych leków przepisanych lub zaleconych przez lekarza w ramach leczenia wziewnego górnych dróg oddechowych. Kompresor PARI SINUS można również stosować z każdym innym nebulizatorem PARI LC lub SPRINT PARI SINUS. W takiej kombinacji kompresor PARI SINUS stanowi bardzo skuteczne urządzenie inhalacyjne do leczenia wziewnego dolnych dróg oddechowych za pomocą leków w aerozolu.

Zobacz przykładowe instrukcję obsługi oraz zasady czyszczenia

Inhalator Sami the Seal

Czyszczenia inhalatora Medel Family

Kontakt

502 940 029
603 713 891

Adres

ul. Młodzieżowa 35
89-600 Chojnice

Mail

info@oddychaniegemini.pl

Napisz do nas