502 940 029 / 603 713 891 info@oddychaniegemini.pl

Maski pełnotwarzowe

Zaprojektowane by zapewnić bezpieczeństwo i komfort. Dzięki większej powierzchni przylegania do twarzy są polecane osobom, które w nocy oddychają przez nos lub usta.

Amara

W przypadku maski Amara montaż z użyciem pojedynczego złącza zatrzaskowego sprawia, że jest ona wyjątkowo skuteczna i łatwa w użyciu. Zatrzaśnięcie sygnalizuje poprawne złożenie maski.
Silikonowa maska ustno-nosowa
• Ultralekka konstrukcja
• Komfortowa i trwała
• Budowa modułowa
• Dostępne rozmiary: P, S, M, L

Amara Gell

Dzięki oryginalnej i prostej metodzie mocowania za pomocą klipsa zatrzaskowego maskę żelową Amara Gell można szybko i łatwo założyć.
Wykonana z miękkiego żelu poduszka zapewnia większy komfort, umożliwiając lepszy sen.
Minimalna liczba części ułatwia i przyspiesza montaż oraz czyszczenie. (O 60% mniej części składowych niż w przypadku innych popularnych pełnych masek twarzowych.)

Amara View

Nowatorska konstrukcja, dzięki której maska nie powoduje czerwonych odciśnięć, dyskomfortu ani podrażnień skóry na grzbiecie nosa.
Najmniejsza i najlżejsza† spośród wszystkich wiodących pełnych masek twarzowych.
Model zapewniający najszersze pole widzenia spośród wszystkich wiodących pełnych masek twarzowych.
Możliwość noszenia okularów, czytania i oglądania telewizji.
Brak zabudowania poduszką/częścią główną w obszarze oczu/twarzy.

DreamWear Full Face

Połączenie cenionej przez Pacjentów nosowej maski Dreamwear oraz ustno-nosowej Amara View łączy zalety obu modeli. Podłączanie rury do maski na czubku głowy polepsza komfort snu. Łatwe zakładanie maski dzięki magnesom mocującym uprząż. Miękki silikon zapewniający maksymalny komfort użytkowania. Istnieje możliwość zamiany maski z ustno-nosowej na nosową (konieczna wymiana uprzęży oraz wkładki nosowej).

ComfortGel Full

Żelowa maska ustno-nosowa z zewnętrzną warstwą silikonowej poduszki

• Możliwość wymiany poduszki żelowej oraz poduszki silikonowej wraz z obejmą mocującą.
• Ruchome ramię podpory czołowej umożliwiające zmiany kąta nastawy.
• Ruchoma podpora czołowa.
• Zawór bezpieczeństwa na wypadek awarii urządzenia terapeutycznego, lub braku zasilania.
• Możliwość odłączenia rury, bez konieczności zdejmowania maski.
• Port tlenowy wbudowany w korpus maski.

Maska FlexiFit 431

Produkt firmy Fisher&Paykel – pełnotwarzowa
maska silikonowa. W komplecie trzy nakładki rozmiarowe – mała, średnia i duża, pozwalające na dopasowanie maski do różnych wielkości twarzy. Króciec łączący maskę i aparat CPAP jest obrotowy.

Maska Simplus

Maska Simplus firmy Fisher&Paykel – pełnotwarzowa maska silikonowa. W komplecie dwie nakładki rozmiarowe – średnia i duża, pozwalające na dopasowanie maski do różnych wielkości twarzy. Króciec łączący maskę i aparat CPAP jest obrotowy.

AirTouch™ F20

Maska AirTouch F20 jest wyposażona we wkładkę z pianki memory UltraSoft™ firmy ResMed, przełomową technologię w komforcie masek. Innowacyjna nowa wkładka dopasowuje się do unikalnych konturów twarzy każdego pacjenta, zapewniając prawdziwie spersonalizowane dopasowanie. Jest także zaprojektowana tak, aby zapewnić lekkie, oddychające uszczelnienie w szerokim zakresie ciśnienia terapeutycznego, dopasowując się do 98% pacjentów.
POBIERZ ULOTKĘ

AirFit™ F30

Zapewnia pacjentom lepsze pole widzenia i możliwość zachowania aktywności w pozycji leżącej, dzięki ramce w przestrzeni pod oczami, która zapewnia stabilność i minimalizuje kontakt z twarzą.

Konstrukcja umożliwiająca umieszczenie maski pod nosem eliminuje czerwone ślady na grzbiecie nosa. Ciche, strategicznie rozmieszczone odpowietrzniki pozwalają spać bliżej partnera. Łatwe w użyciu klipsy magnetyczne pozwalają szybko dopasować maskę.
Niezakłócone pole widzenia ułatwia czytanie

AirFit™ F30i

Przedstawiamy maskę pełnotwarzową AirFit F30i z rurą skierowaną ku górze, dającą pacjentom swobodę ruchu i możliwość spania w dowolnej pozycji czytania oraz niezakłóconego relaksu. Wyjątkowo kompaktowa wkładka jest odpowiednio wygięta, aby zapewnić wygodę noszenia i dobre uszczelnienie w okolicy nosa pacjenta. Konstrukcja maski AirFit F30i nie ogranicza pola widzenia i zapewnia prawdziwą swobodę ruchu.

POBIERZ ULOTKĘ

AirFit™ F20

Kompaktowa maska twarzowa. Dzięki technologii InfinitySeal maska AirFit F20 dopasowuje się do unikalnych rysów twarzy każdego pacjenta – można mieć pewność właściwego i komfortowego dopasowania maski.

W międzynarodowych badaniach wykazano, że maskę AirFit F20 można dopasować u 96,5% pacjentów.1,2,3,4

Maska AirFit F20 jest wyposażona w innowacyjny silikon InfinitySeal™, który został zaprojektowany w celu zapewnienia komfortowego dopasowania do każdego kształtu i wielkości twarzy, również przy wysokich ciśnieniach terapeutycznych. Maska jest idealna dla pacjentów szukających rozwiązania, które nie powoduje uczucia klaustrofobii i nie zakłóca pola widzenia.

POBIERZ ULOTKĘ

AirFit™ F10

Zapewnia komfort i niezawodność tradycyjnej maski pełnotwarzowej ResMed w połączeniu z lekką, kompaktową konstrukcją, która nie ogranicza linii wzroku. Podwójne ścianki poduszeczki SpringAir™ zapewniają wygodne i bezpieczne uszczelnienie dla lepszej wydajności. Część mocująca maskę na głowie SoftEdge™ posiada cienkie paski dla większego komfortu i mniejszych odciśnięć na skórze twarzy. Delikatnie i cicho odprowadza wydychane powietrze, tak aby zapewnić spokojny sen. Marka AirFit F10 kłada się zaledwie z czterech części, tak by była łatwa do demontażu, czyszczenia i ponownego montażu.

POBIERZ ULOTKĘ

Quattro™ Air

Poduszeczka o podwójnych ściankach zapewnia większy komfort dzięki wyprofilowaniu na grzbiecie nosa.
Łatwa w szybkim czyszczeniu i montażu, dzięki prostej, tylko czteroczęściowej konstrukcji. Podpórka czołowa o napinanych skrzydełkach nie uwiera, zapewniając jednocześnie niezawodną szczelność. Opatentowana poduszeczka Spring Air™ zmniejsza nacisk na twarz, jednocześnie zapewniając dokładne przyleganie maski. Dodatkowo posiada ona podwójne ścianki i jest wyprofilowana na grzbiecie nosa, by zapewnić większy komfort.

POBIERZ ULOTKĘ

Quattro™ FX

Niezwykle prosta, lekka konstrukcja z poduszeczką i ramką jednego rozmiaru jest dopasowana niemalże dla każdego pacjenta. Tylko cztery części, w tym część mocująca maskę na głowie, zapewniają łatwy montaż, używanie i czyszczenie. Wyprofilowaną część mocującą maskę na głowie SoftEdge™ łatwo się dopasowuje i nosi. Łącznik można w prosty sposób odczepić od urządzenia CPAP, bez konieczności zdejmowania maski, co zapewnia pacjentowi swobodę poruszania się przy wychodzeniu i powrocie do łóżka, oraz ułatwia mu ponowne podłączenie urządzenia, kiedy tego potrzebuje.

POBIERZ ULOTKĘ

Mirage Quattro™

Część silikonowa Mirage™ z podwójną ścianką wykorzystująca technologię Spring Air™ w kombinacji z rewolucyjnym pokrętłem MicroFit™ pozwala uzyskać dobre dopasowanie maski – zarówno za pierwszym razem, jak i za każdym kolejnym. Wbudowany zawór przeciwasfiksyjny (AAV) zapewnia bezpieczeństwo na wypadek ograniczenia przepływu powietrza do maski. Nieprzerwana terapia pozwala uzyskać pacjentowi najlepsze efekty. Pokrętło MicroFit™ regulator oferuje 24 ustawienia dla maksymalnego dopasowania, szczelności i komfortu. Wbudowane otwory wydechowe minimalizują hałas i maksymalizują usuwanie CO2. Klipsy uprzęży typu „ustaw i zapomnij” dla łatwego ponownego dopasowania.

POBIERZ ULOTKĘ

MASKA DOUSTNA ORACLE HC452

Doskonałe rozwiązanie dla osób oddychających ustami i pacjentów z przewlekłym niedrożności nosa.
Cechy:
Łatwa w zdejmowaniu – za pomocą jednego paska usuniesz maskę twarzy.
Obracane pokrętło. Łatwa regulacja między silikonowym ustnikiem a dyfuzorem powietrza. Dyfuzor powietrza cichy w zastosowaniu: zaawansowany układ dyfuzora powietrza zmniejsza poziom hałasu, który może potencjalnie zakłócić sen. Pojedyńczy pasek: Minimalizm wykonania. Wygodny, pojedyńczywykonany z Breath-O-Prene pasek pozwala na swobodę wyboru pozycji z rurą Flexitube 360 ° zakresu ruchu. Ustnik silikonowy :szczelny, ale dający maksymalny komfort użytkowania.

Kontakt

502 940 029
603 713 891

Adres

ul. Młodzieżowa 35
89-600 Chojnice

Mail

info@oddychaniegemini.pl

Napisz do nas