502 940 029 / 603 713 891 info@oddychaniegemini.pl

Maski dla kobiet

Zaprojektowane specjalnie z myślą o potrzebach kobiet. Szczególnie uwzględniono dopasowanie parametrów masek do rozmiarów i kształtów damskiej twarzy.

FLEXIFIT 407 F&P

Maska nosowa model FLEXIFIT 407 dedykowana jest kobietom w wąskiej, pociągłej twarzy. Model 407 (w odróżnieniu od 405) posiada specjalny elastyczny odcinek w ramię nakrycia głowy, który utrzymuje taką samą siłę maski, gdy głowa odchyla się w górę lub w dół. Cechy masek Fisher& Paykel to dobre dopasowanie, lekkość i łatwość w użyciu.

AirTouch™ F20

Maska AirTouch F20 jest wyposażona we wkładkę z pianki memory UltraSoft™ firmy ResMed, przełomową technologię w komforcie masek. Innowacyjna nowa wkładka dopasowuje się do unikalnych konturów twarzy każdego pacjenta, zapewniając prawdziwie spersonalizowane dopasowanie. Jest także zaprojektowana tak, aby zapewnić lekkie, oddychające uszczelnienie w szerokim zakresie ciśnienia terapeutycznego, dopasowując się do 98% pacjentów.
POBIERZ ULOTKĘ

AirFit™ F20

Kompaktowa maska twarzowa. Dzięki technologii InfinitySeal maska AirFit F20 dopasowuje się do unikalnych rysów twarzy każdego pacjenta – można mieć pewność właściwego i komfortowego dopasowania maski. W międzynarodowych badaniach wykazano, że maskę AirFit F20 można dopasować u 96,5% pacjentów. Maska AirFit F20 jest wyposażona w innowacyjny silikon InfinitySeal™, który został zaprojektowany w celu zapewnienia komfortowego dopasowania do każdego kształtu i wielkości twarzy, również przy wysokich ciśnieniach terapeutycznych. Maska jest idealna dla pacjentów szukających rozwiązania, które nie powoduje uczucia klaustrofobii i nie zakłóca pola widzenia.

POBIERZ ULOTKĘ

AirFit™ F10

Zapewnia komfort i niezawodność tradycyjnej maski pełnotwarzowej ResMed w połączeniu z lekką, kompaktową konstrukcją, która nie ogranicza linii wzroku. Podwójne ścianki poduszeczki SpringAir™ zapewniają wygodne i bezpieczne uszczelnienie dla lepszej wydajności. Część mocująca maskę na głowie SoftEdge™ posiada cienkie paski dla większego komfortu i mniejszych odciśnięć na skórze twarzy. Delikatnie i cicho odprowadza wydychane powietrze, tak aby zapewnić spokojny sen. Marka AirFit F10 kłada się zaledwie z czterech części, tak by była łatwa do demontażu, czyszczenia i ponownego montażu.

POBIERZ ULOTKĘ

Quattro™ Air

Poduszeczka o podwójnych ściankach zapewnia większy komfort dzięki wyprofilowaniu na grzbiecie nosa.
Łatwa w szybkim czyszczeniu i montażu, dzięki prostej, tylko czteroczęściowej konstrukcji. Podpórka czołowa o napinanych skrzydełkach nie uwiera, zapewniając jednocześnie niezawodną szczelność. Opatentowana poduszeczka Spring Air™ zmniejsza nacisk na twarz, jednocześnie zapewniając dokładne przyleganie maski. Dodatkowo posiada ona podwójne ścianki i jest wyprofilowana na grzbiecie nosa, by zapewnić większy komfort.

POBIERZ ULOTKĘ

Quattro™ FX

Niezwykle prosta, lekka konstrukcja z poduszeczką i ramką jednego rozmiaru jest dopasowana niemalże dla każdego pacjenta. Tylko cztery części, w tym część mocująca maskę na głowie, zapewniają łatwy montaż, używanie i czyszczenie. Wyprofilowaną część mocującą maskę na głowie SoftEdge™ łatwo się dopasowuje i nosi. Łącznik można w prosty sposób odczepić od urządzenia CPAP, bez konieczności zdejmowania maski, co zapewnia pacjentowi swobodę poruszania się przy wychodzeniu i powrocie do łóżka, oraz ułatwia mu ponowne podłączenie urządzenia, kiedy tego potrzebuje.

POBIERZ ULOTKĘ

AirFit™ P10

Nowoczesna maska donosowa. Elastyczne poduszki o działaniu amortyzującym szczelnie przylegają do twarzy, nawet gdy pacjent obraca się w różnych kierunkach. Maska składa się tylko z trzech części, dzięki czemu można szybko i łatwo ją złożyć. Maska AirFit P10 jest 50% lżejsza od wiodących masek poduszeczkowo-nosowych ResMedu. Zawór QuietAir z siateczką z tkaniny delikatnie rozprasza wydychane powietrze, dzięki czemu hałas nie zakłóca snu pacjenta ani jego najbliższych. Maska AirFit P10 to najcichsza maska firmy ResMed, działająca z głośnością 21,4 dBA.

POBIERZ ULOTKĘ

Mirage™ FX

Niezwykle prosta, lekka konstrukcja z poduszeczką i uniwersalnym profilem jest dopasowana do potrzeb niemalże każdego pacjenta. Dla pacjentów z szerokim nosem posiadamy rozmiar Wide. Tylko cztery części, w tym część mocująca maskę na głowie, ułatwiają nałożenie maski i jej czyszczenie. Wyprofilowana część mocująca maskę na głowie SoftEdge™ zwiększa komfort użytkowania. Elastyczny motylek zapewnia stabilne podparcie bez kontaktu ze skórą. Opcja dla kobiet dostępna w kolorze różowym oraz w odpowiednio małych rozmiarach.

POBIERZ ULOTKĘ

Swift™ FX

Nadzwyczajna miękkość, prostota i stabilność pracy. Płynnie dopasowująca się do konturów twarzy i ruchów użytkownika. Lekka, sprężysta tuba przyspiesza akceptację całej terapii. Intuicyjne, praktycznie natychmiastowe dopasowanie maski do twarzy pacjenta. Stabilna praca, nawet przy wysokim ciśnieniu powietrza. Opcja dla kobiet dostępna w kolorze różowym oraz w odpowiednio małych rozmiarach.

POBIERZ ULOTKĘ

Swift™ FX Nano

Opływowy kształt poduszeczek nosowych i zapewnia komfort naturalnego oddychania typowy dla maski nosowej. Dwuczęściowa część mocująca maskę na głowie bez konieczności stosowania sztywnych profili i podpórki na czoło. Specjalny przegub kulowy obraca się o 360 stopni gwarantując swobodę ruchów podczas snu. Zmodyfikowana poduszeczka nosowa o podwójnych ściankach zapewnia większą elastyczność uszczelnienia o większej elastyczności. Opcja dla kobiet dostępna w kolorze różowym oraz w odpowiednio małych rozmiarach.

POBIERZ ULOTKĘ

AirFit™ N10

Maska jest prosta w użyciu i intuicyjna dla pacjentów podczas dopasowywania, wygodna do noszenia, kompaktowa i nieograniczająca linii wzroku. Część mocująca maskę na głowie SoftEdge™ i specjalna rama pod oczy zapewniają dyskretne podparcie.  Samodopasowujące się klipsy części nagłownej EasyClick sprawiają, że maska jest wygodna przy dopasowywaniu i używaniu. Niewielka liczba części i poduszeczka z kluczem-klipsem zapewniają bezproblemowy montaż. Maska AirFit N10 jest dostępna w trzech wariantach: mały, średni i duży, natomiast AirFit N10 dla kobiet w rozmiarach: bardzo mały, mały i średni, co umożliwia idealne dopasowanie. Opcja dla kobiet występuje także w kolorach różowym i czarnym, by sprostać wymaganiom estetycznym użytkowniczek.

POBIERZ ULOTKĘ

AirFit™ N20

Twarz każdego pacjenta jest inna, ale dzięki nowej masce AirFit N20 dopasowanie jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Ma mniejszy rozmiar, pasuje do rysów twarzy kobiet i dostępna jest w kolorze różowym. Kompaktowa maska nosowa nie przesłania pacjentowi linii wzroku i nie utrudnia poruszania się dzięki części silikonowej InfinitySeal™ – stworzonej, aby zapewnić niezawodną szczelność, niezależnie od kształtu i rozmiarów twarzy.

POBIERZ ULOTKĘ

Kontakt

502 940 029
603 713 891

Adres

ul. Młodzieżowa 35
89-600 Chojnice

Mail

info@oddychaniegemini.pl

Napisz do nas