502 940 029 / 603 713 891 info@oddychaniegemini.pl

Aparaty cpap i akcesoria

Wszystko czego potrzebujesz do leczenia obturacyjnego bezdechu sennego.

Maski Nosowe

Maski do aparatów CPAP – dla osób oddychających przez nos

Maski pełnotwarzowe

Maski do aparatów CPAP o wszechstronnym działaniu.

Maski dla kobiet

Maski do aparatów CPAP zaprojektowane specjalnie dla kobiet.

Aparaty CPAP

Aparaty do leczenia obturacyjnego bezdechu sennego

Aparaty podróżne

Specjalne aparaty CPAP dla podróżujących.

Akcesoria dodatkowe

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie potrzebne komponenty dla oferowanych aparatów i masek oraz materiały eksploatacyjne. 

Akcesoria

Każdy aparat i maska znajdująca sie w naszej ofercie zawiera wiele wymiennych części. Niektóre należy zmieniać w ściśle wyznaczonych przez producenta terminach aby zestaw spełniał wymogi skutecznej terapii. Otrzymasz u nas filtry, rury, nawilżacze, podkładki silikonowe etc. kompatybilne z używanym przez ciebie modelem aparatu lub maski.

 

 

Woda destylowana 

Warto  zaznaczyć konieczność stosowania wody destylowanej w aparatach CPAP ponieważ używanie wody destylowanej do nawilżacza aparatu  CPAP jest niezbędne. Zapobiega to powstaniu osadu na elementach grzejnych nawilżacza. Osad przyczyna się do skrócenia żywotności nawilżacza. Niestosowanie wody destylowanej w nawilżaczu w okresie gwarancji powoduje zerwanie zasad gwarancji. W CZO sprzedajemy własną wodę destylowaną i zalecamy jej stosowanie w aparatach CPAP.

Warunki uzyskania refundacji zakupu aparatu CPAP

Dofinansowanie na aparat CPAP z NFZ pozwala znacznie zmniejszyć koszty zakupu urządzenia, które uznawane jest obecnie za najbardziej skuteczny sposób leczenia bezdechu sennego. Na refundację aparatu na bezdech senny może liczyć każdy pacjent posiadający aktualne ubezpieczenie zdrowotne, który otrzymał stosowne zalecenie od specjalisty. Dofinansowanie obejmuje aparat, maskę nosową bądź twarzową oraz sprężarkę. WIĘCEJ INFORMACJI

Kontakt

502 940 029
603 713 891

Adres

ul. Młodzieżowa 35
89-600 Chojnice

Mail

info@oddychaniegemini.pl

Napisz do nas