502 940 029 / 603 713 891 info@oddychaniegemini.pl

Maski i akcesoria

 

Sprawdź ofertę

Umów konsultacje

Maski do aparatów CPAP

Warto pamiętać, że aparat CPAP nie da nam żadnego rezultatu bez odpowiednio dobranej maski. To właśnie maska doprowadza powietrze do płuc pacjenta, a jej szczelność gwarantuje zachowanie odpowiedniego ciśnienia w drogach oddechowych. Można wybierać wśród masek podnosowych, nosowych oraz twarzowych. Najważniejszymi względami przy wyborze maski są dopasowanie oraz wygoda. Maski które nie przylegają idealnie do nosa lub twarzy i tworzą przecieki lub maski, niewygodne, zsuwające się, czy uciskające należy od razu wyeliminować. Aparat CPAP daje doskonałe efekty terapeutyczne i komfort terapii wyłącznie z odpowiednio dobraną maską.

Dopasowanie maski

Dobre dopasowanie maski to podstawa skutecznej terapii. Użytkowanie aparatu dzięki wygodnej masce jest mało uciążliwe. Ze względu na unikalne cechy anatomiczne każdej twarzy najlepiej w dopasowaniu maski zdać się na profesjonalistów.

Akcesoria dodatkowe

Nawilżacz zapewnia właściwe nawilżanie powietrza dozowanego przez aparat, zmniejszając suchość w gardle i nosie.
 Aparaty AirSense i AirCurve 10 z nowym podgrzewanym nawilżaczem HumidAir i podgrzewanym przewodem ClimateLineAir automatycznie dobierają w nocy optymalną i komfortową temperaturę i właściwy poziom nawilżania powietrza dostarczanego do górnych dróg oddechowych i jednocześnie zapobiegają gromadzeniu się wilgoci.
 Dzięki wbudowanemu czujnikowi podgrzewany przewód ClimateLineAir dostosowuje temperaturę powietrza do warunków w pomieszczeniu i do przepływu powietrza w drogach oddechowych pacjenta.


Najczęściej zadawane pytania

Maska AirFit F20 – Pewność dopasowania

Maska AirFit F20 – Pewność dopasowania

Czy w terapii CPAP istnieje maska uniwersalna?  Dobieranie maski zazwyczaj wiąże się z jakimś procesem szukania idealnego rozwiązania pod różnym kątem. Po pierwsze maska musi być szczelna, niekoniecznie na 100%, ale co do zasady im bardziej tym lepiej. Po drugie...

KONTAKT

502 940 029
603 713 891

ADRES

ul. Młodzieżowa 35
89-600 Chojnice

MAIL

info@
oddychaniegemini.pl