502 940 029 / 603 713 891 info@oddychaniegemini.pl

Powerbank dla zdrowia?

Elektryczne urządzenia medyczne często potrzebują dodatkowych zabezpieczeń zapewniających ciągłość działania. Przede wszystkim ważny jest stały dostęp do zasilania.

Jeśli chodzi o większe maszyny to zdecydowanie potrzeba rozwiązań typu agregat prądotwórczy lub UPS z akumulatorami. Natomiast mniejszy sprzęt jest w stanie działać na rozwiązaniach typu Powerbank. Zaletą tego typu urządzeń jest ich niewielki rozmiar, takie baterie można zmieścić nawet w kieszeni więc absolutnie nadają się na zasilanie w podróży lub podczas awarii.

Firma Medistrom wprowadziła na rynek takie rozwiązanie, które dedykowane jest dla Aparatów CPAP, jednak z powodzeniem można również zasilać wszystkie inne urządzenia które mają napięcie 12V lub 24V, a także wszystkie sprzęty ładowane za pomocą portu USB. Oczywiście Powerbank może ładować również sprzęty niemedyczne takie jak Smartfon czy tablet. Dodatkowym atutem może być wbudowana latarka.

Akumulatory występują w dwóch modelach:

Pilot-12 lite  i Pilot-24 lite w zależności od stosowanego napięcia.

Powerbanki Pilot-12 lite i Pilot-24 lite są kompatybilne ze wszystkimi aparatami firmy Resmed z serii Airsense10 i Aircurve 10, a także S9 czy AirMini. Jak również z aparatmi od firm Philips, Devilbis i BMC.

Wszystkie aparaty oczywiście można znaleźć na naszej stronie:

Aparaty CPAP – AutoCPAP (Przejdź do sklepu)

Centrum Zdrowego Oddychania Gemini Chojnice
Centrum Zdrowego Oddychania Gemini Chojnice
Kontakt

502 940 029
603 713 891

Adres

ul. Młodzieżowa 35
89-600 Chojnice

Mail

info@oddychaniegemini.pl

Napisz do nas