502 940 029 / 603 713 891 info@oddychaniegemini.pl

Polecamy! 

Przy terapii CPAP najbardziej liczą się dwie rzeczy. Pierwsza to skuteczność, druga to komfort. Kiedyś komfort pacjenta był dość często bagatelizowany przez personel medyczny i producentów aparatów CPAP. Wszyscy skupiali się na skuteczności podawanego ciśnienia uważając, że pacjent powinien się przyzwyczaić. Niestety najczęściej kończyło się to odstawianiem aparatu przez pacjenta, który po prostu nie chciał się męczyć.

Dzisiaj mamy już nową rzeczywistość, firmy produkujące aparaty CPAP przywiązują dużą wagę do wygody użytkownika. Aparaty Automatyczne jak Airsense 10 Autoset  czy seria Dream Station (jeszcze niedostępne) to algorytmy doboru ciśnień z najwyższej półki. Bardzo dobrze reagują na zdarzenia spłyceń i bezdechów u pacjentów. Mimo to nadal, niektórzy pacjenci mają problem z dostosowaniem się do terapii z powodu problemów z komfortem oddechowym. Inni z kolei potrzebują większych ciśnień niż standardowo używane w aparatach AUTOCPAP.

W takich wypadkach sprawa nie jest jeszcze przegrana. Firma Resmed posiada w swojej ofercie aparat Aircurve 10 Vauto . Jest to aparat premium do leczenia OBS, jest dwuciśnieniowy (Bilevel) z algorytmem Vauto i kilkoma autorskimi funkcjami Vsync, Trigger & Cycle i TiControl. Funkcje te jak i „Pressure suport” czyli różnica między ciśnieniem wdechowym i wydechowym pozwalają na uzyskanie znacznie większego komfortu pacjenta. Dlatego aparat polecany jest dla wszystkich osób, które mają problemy z dostosowaniem się do standardowej terapii. Zazwyczaj im większe ciśnienia są potrzebne u danego pacjenta tym większy komfort jest przez niego odczuwalny.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do szczegółowego opisu aparatu i funkcji – Resmed Aircurve Vauto10 Bilevel

Aparat można teraz nabyć w nowej niższej cenie na cpap-sklep

Kontakt

502 940 029
603 713 891

Adres

ul. Młodzieżowa 35
89-600 Chojnice

Mail

info@oddychaniegemini.pl

Napisz do nas