502 940 029 / 603 713 891 info@oddychaniegemini.pl

Aparaty Autoset AirSense 10 w nowej wersji „Card to cloud”

W odpowiedzi na niekończące się problemy z częściami do produkcji aparatów, które ciągną się od początku pandemii firma Resmed postanowiła wprowadzić na rynek nowe rozwiązania.

Aparat Autoset Airsense 10 będzie produkowany bez modułu z kartą SIM, który umożliwiał zdalny podgląd terapii przez punkty partnerskie firmy Resmed oraz wysyłanie zmiany ustawień aparatu przez internet. Wydaje się, że jest to całkiem logiczne rozwiązanie ponieważ moduły SIM powodowały, że aparaty w ogóle nie były dostępne przez jakiś czas. Oczywiście były ciekawym dodatkiem do aparatu i niektórym punktom ułatwiały pracę zdalną z pacjentem, nie mniej absolutnie nie są niezbędne, a większość użytkowników w ogóle nie korzystała z takiej opieki zdalnej.

W nowej wersji Aparat Autoset Airsense 10 otrzymał dodatek do nazwy „card to cloud” co oznacza mniej więcej tyle, że dane z terapii będą mogły być zaczytywane tylko z karty pamięci, tak jak w zdecydowanej większości przypadków odbywało się to również w wersji z modułem SIM.

Podsumowując – jest to ten sam algorytm, to samo działanie i ta sama obudowa, tylko bez łączności internetowej z punktem partnerskim firmy Resmed.

Dodatkowo, żeby zrekompensować również brak na rynku modelu stałociśnieniowego Elite, aparaty Autoset card to cloud będzie można zakupić w opcji bez nawilżacza i rury podgrzewanej. Dzięki takiemu rozwiązaniu aparat będzie bardziej dostępny cenowo, ale oczywiście trzeb będzie się liczyć z niedogodnościami związanymi z brakiem nawilżania.

Nowa wersja aparatu jest już dostępna w naszym sklepie online: Aparat Resmed Airsense 10 Autoset

Centrum Zdrowego Oddychania Gemini Chojnice
Centrum Zdrowego Oddychania Gemini Chojnice

Jeśli ktoś jednak mimo wszystko chciałby nabyć aparat z modułem SIM to w takiej wersji pozostaje Airsense 10 Autoset FH (który posiada 2 algorytmy: standardowy i FH dla kobiet) oraz Aircurve 10 vauto, również dostępne w naszym sklepie:

Resmed Airsense10 Autoset FH

Resmed Aircurve 10 vauto

Wszystkie aparaty dostępne w naszym sklepie online: cpap-sklep.pl 

Kontakt

502 940 029
603 713 891

Adres

ul. Młodzieżowa 35
89-600 Chojnice

Mail

info@oddychaniegemini.pl

Napisz do nas