502 940 029 / 603 713 891 info@oddychaniegemini.pl

F&P SleepStyle™

Prostota jest wpisana w projekt urządzenia SleepStyle. Wystarczy skonfigurować urządzenie i rozpocząć działanie. Każdy detal został stworzony z myślą o wygodzie pacjenta podczas stosowania urządzenia. Pacjent może rozpocząć terapię w kilku krokach.
Na uwagę zasługuje zintegrowany z urządzeniem nawilżacz, Łatwy dostęp do komory. Proste naciśnięcie przycisku daje dostęp do komory, którą łatwo jest napełniać i czyścić. A dzięki kompaktowemu rozwiązaniu oszczędzamy miejsce na stoliku nocnym.
Duże i czytelne przyciski ułatwiają prostą nawigację.

Dostępne funkcje

SensAwake™

Kiedy stan czuwania zostanie wykryty, ciśnienie terapii jest automatycznie obniżane. Ułatwia to powrót do snu.

ThermoSmart™
Opracowana na najwyższym światowym poziomie funkcja nawilżania obejmuje podgrzewaną rurę oddechową z technologią AirSpiral™, która została zaprojektowania, aby ograniczyć tworzenie się skroplin do minimum. Udoskonalony algorytm zapewnia komfortowe korzystanie z funkcji nawilżania przez pacjentów.
Wbudowane opcje połączeń
Możliwe jest zdobywanie informacji, kiedy potrzebuje tego użytkownik i jego pacjenci. Sieć komórkowa umożliwia automatyczne przesyłanie danych, a technologia Bluetooth® umożliwia pacjentom natychmiastowe śledzenie swoich postępów za pomocą aplikacji SleepStyle.
Wspomaganie wydechowe
Automatycznie obniża ciśnienie CPAP podczas wydechu, aby zwiększyć komfort oddychania.
Kontakt

502 940 029
603 713 891

Adres

ul. Młodzieżowa 35
89-600 Chojnice

Mail

info@oddychaniegemini.pl

Napisz do nas