502 940 029 / 603 713 891 info@oddychaniegemini.pl

Blue Auto Plus – DeVilbiss

Produkt renomowanej, amerykańskiej firmy Drive DeVilbiss Healthcare, która jest światowym liderem w projektowaniu i wytwarzaniu wyrobów medycznych, stosowanych w chorobach układu oddechowego. To aparat automatyczny, który rozgranicza bezdechy obturacyjne i centralne, pomagając w ten sposób lekarzowi na optymalny przebieg terapii pacjenta.
Aparat dzięki niewielkim rozmiarom i wadze gwarantuje wygodę i komfort również podczas podróży. Prosty i czytelny interfejs to nie jedyna zaleta tego urządzenia. Posiada on wiele pożytecznych funkcji, jak np. budzik czy pulsacyjny podgrzewacz, który nawilża powietrze przy wdechu, a osusza rurę przy wydechu.

Dostępne funkcje

Możliwość generowania danych
Oprócz tego, istnieje możliwość zapisu danych z terapii przy użyciu karty SD i odczytu za pomocą programu do pobrania tutaj. Możliwe jest również, że kody generowane są przez urządzenie i odczyt raportu za pośrednictwem strony internetowej www.intellipap.com oddech po oddechu. Urządzenie zapisuje w pamięci szczegółowy raport wyróżniający bezdechy obturacyjne, centralne oraz spłycenia oddechu z okresu 365 dni.
Funkcja RAMP
Umożliwia ustawienie niższego ciśnienia początkowego od którego aparat zaczyna powoli podnosić ciśnienie podawanego powietrza do wymaganego ciśnienia leczniczego w ustawionym czasie rampy (0-45 min.)
Funkcja ulgi na wydechu
Zapewnia podwyższony komfort oddychania w aparacie
Alarm przecieków
Automatycznie uzupełnia niewielkie ubytki powietrza powstałe w wyniku nieszczelności na masce
Automatyczne dopasowanie ciśnienia do wysokości
Nanosi korektę dopasowując do wysokości n.p.m.
Kontakt

502 940 029
603 713 891

Adres

ul. Młodzieżowa 35
89-600 Chojnice

Mail

info@oddychaniegemini.pl

Napisz do nas