502 940 029 / 603 713 891 info@oddychaniegemini.pl

AirSense™ 10 AutoSet 

System premium do terapii bezdechu metodą APAP (automatycznie regulowane dodatnie ciśnienie w drogach oddechowych) z wbudowanym modułem łączności bezprzewodowej. Aparat posiada funkcję AutoSet Response, która oferuje większy komfort pacjentom z nietolerancją wysokiego ciśnienia, zapewniając łagodne i płynne narastanie ciśnienia
Podgrzewana rura ClimateLine eliminuje ryzyko skraplania wody i wycieków do maski. Nowa wersja oprogramowania ResScan™ zapewnia lekarzowi dostęp do szczegółowych danych o przepływie „oddech po oddechu”, umożliwiając w ten sposób łatwe monitorowanie terapii
Funkcja SmartStart™ uruchamia urządzenie w momencie oddania pierwszego oddechu w masce.

Dostępne funkcje

Łatwe zasypianie
Nowa funkcja AutoRamp wykrywa początek snu i gwarantuje podawanie powietrza o właściwym ciśnieniu, a także komfort terapii od momentu włączenia aparatu. Dzięki niej zaraz po uruchomieniu aparat dostarcza powietrze o niższym ciśnieniu, które ułatwia pacjentowi zaśnięcie. Gdy tylko pacjent zaśnie, ciśnienie jest automatycznie zwiększane, aby osiągnąć poziom zalecany przez lekarza.
Algorytm AutoSet Response
Umożliwia dodatkowe dostosowywanie parametrów terapii. Funkcja AutoSet Response gwarantuje pełen komfort dzięki płynniejszym wzrostom ciśnienia. To delikatniejszy sposób reagowania na ograniczenia przepływu. Dodatkowe zalety algorytmu AutoSet to lepsze wykrywanie ograniczeń przepływu powietrza i oddechu periodycznego Cheyne-Stokes.
Ciche działanie
Dwufazowy silnik Easy-Breath obraca się z bardzo niską prędkością, dzięki czemu zmniejsza poziom hałasu generowanego przez urządzenie nawet do 24 dBA, a ponadto zapewnia stabilność ciśnienia i lepszy poziom synchronizacji między maską a pacjentem. Takie rozwiązanie sprawia, że urządzenie jest bardziej niezawodne, a czas jego eksploatacji znacznie się wydłuża.
HumidAir – nawilżanie z funkcją Climate Control
Nowy nawilżacz HumidAir zapewnia właściwe nawilżanie powietrza podawanego przez aparat, zmniejszając tym samym suchość w gardle i nosie. Aparaty AirSense 10 i AirCurve 10 w połączeniu z nowym podgrzewanym nawilżaczem HumidAir i podgrzewanym przewodem ClimateLine Air automatycznie dobierają w nocy optymalną i komfortową temperaturę oraz właściwy poziom nawilżania powietrza dostarczanego do górnych dróg oddechowych, jednocześnie zapobiegając kondensacji wilgoci.
Moduł bezprzewodowej łączności
Dzięki modułom łączności bezprzewodowej, wbudowanym we wszystkich urządzeniach AirSense 10 i AirCurve 10, dane terapii są automatycznie przesyłane do chmury. W każdej chwili można łatwo uzyskać do nich dostęp za pomocą konta AirView. Funkcja AirView™ natychmiast udostępnia dane terapeutyczne i pozwala lekarzowi na lepszą kontrolę terapii oraz możliwość szybkiej reakcji na problemy. Dane terapii (szczegółowe i wysokiej rozdzielczości z 30 dni i sumaryczne z ostatnich 4 lat) można wyświetlać na ekranie urządzenia, przesyłać bezprzewodowo dzięki funkcji AirView™ lub pobierać do komputera (za pomocą karty SD).
EPR
Funkcja obniżania ciśnienia przy wydechu (EPR) sprawia, że użytkownik oddycha komfortowo i naturalnie.
Czujnik światła
Jasność ekranu dostosowuje się do poziomu oświetlenia w pokoju. Jeśli musisz w nocy wstać, jasność ekranu nie obudzi osoby śpiącej obok. Podświetlenie gaśnie automatycznie, więc po powrocie do łóżka bez problemów możesz spokojnie usnąć.
Kontakt

502 940 029
603 713 891

Adres

ul. Młodzieżowa 35
89-600 Chojnice

Mail

info@oddychaniegemini.pl

Napisz do nas