502 940 029 / 603 713 891 info@oddychaniegemini.pl

AirCurve™ 10 ASV

Najprawdopodobniej najlepiej zbadana klinicznie adaptacyjna terapia serwo-wentylacyjna, zapewnia skuteczne i wygodne leczenie szerokiego zakresu zaburzeń oddechowych, w tym: bezdechu obturacyjnego, centralnego i mieszanego, oddychania okresowego oraz tzw. complex apnea. W urządzeniu dodano również tryb ASVAuto, który adaptuje się odpowiednio do potrzeb i zapewnia stabilność wentylacji i drożne górne drogi oddechowe pacjenta oddzielnie dla każdego oddechu. Uproszczona opieka nad pacjentem jest zapewniana dzięki terapii, która uczy się, reaguje, przewiduje i optymalizuje ciśnienia w celu dopasowania do unikalnego schematu oddychania każdego pacjenta. Nowa wersja oprogramowania ResScan™ zapewnia lekarzowi dostęp do szczegółowych danych o przepływie „oddech po oddechu”, umożliwiając w ten sposób łatwe monitorowanie terapii.

Dostępne funkcje

Łatwe zasypianie
Nowa funkcja AutoRamp wykrywa początek snu i gwarantuje podawanie powietrza o właściwym ciśnieniu, a także komfort terapii od momentu włączenia aparatu. Dzięki niej zaraz po uruchomieniu aparat dostarcza powietrze o niższym ciśnieniu, które ułatwia pacjentowi zaśnięcie. Gdy tylko pacjent zaśnie, ciśnienie jest automatycznie zwiększane, aby osiągnąć poziom zalecany przez lekarza.
Algorytm, który się uczy
Tylko technologia ASV pozwala optymalizować wentylowanie pacjenta w każdej minucie. Opatentowany przez firmę ResMed algorytm MV-ASV ciągle uczy się oddychania pacjenta i odpowiednio ustawia wartości docelowe terapii.
Ciche działanie
Dwufazowy silnik Easy-Breath obraca się z bardzo niską prędkością, dzięki czemu zmniejsza poziom hałasu generowanego przez urządzenie nawet do 24 dBA, a ponadto zapewnia stabilność ciśnienia i lepszy poziom synchronizacji między maską a pacjentem. Takie rozwiązanie sprawia, że urządzenie jest bardziej niezawodne, a czas jego eksploatacji znacznie się wydłuża.
HumidAir – nawilżanie z funkcją Climate Control
Nowy nawilżacz HumidAir zapewnia właściwe nawilżanie powietrza podawanego przez aparat, zmniejszając tym samym suchość w gardle i nosie. Aparaty AirSense 10 i AirCurve 10 w połączeniu z nowym podgrzewanym nawilżaczem HumidAir i podgrzewanym przewodem ClimateLine Air automatycznie dobierają w nocy optymalną i komfortową temperaturę oraz właściwy poziom nawilżania powietrza dostarczanego do górnych dróg oddechowych, jednocześnie zapobiegając kondensacji wilgoci.
Moduł bezprzewodowej łączności
Dzięki modułom łączności bezprzewodowej, wbudowanym we wszystkich urządzeniach AirSense 10 i AirCurve 10, dane terapii są automatycznie przesyłane do chmury. Dzięki uwzględnieniu w raportach AirView informacji o wykryciu bezdechów centralnych (CSA) lub oddechów periodycznych (CSR) lekarz może skuteczniej monitorować przebieg leczenia i na bieżąco indywidualnie dostosowywać terapię do potrzeb pacjenta.
Szybkie reagowanie w celu zapewnienia skutecznej terapii
MS-ASV firmy ResMed reaguje na każdy oddech, regulując stosownie parametry wspomagania ciśnieniowego stabilizującego oddychanie.
Tryb ASVAuto utrzymuje drożność górnych dróg oddechowych, regulując w razie potrzeby ciśnienie wydechowe zwane EPAP.
Kontakt

502 940 029
603 713 891

Adres

ul. Młodzieżowa 35
89-600 Chojnice

Mail

info@oddychaniegemini.pl

Napisz do nas