502 940 029 / 603 713 891 info@oddychaniegemini.pl

AirSense™ 10 AutoSet for Her 

Kobiety cierpiące na bezdech senny zasypiają zazwyczaj dłużej niż mężczyźni, występują u nich większe ograniczenia przepływu powietrza, a także częstsze mikrowybudzenia, chociaż bezdech występuje u kobiet rzadziej i ma łagodniejszy przebieg.
Najważniejsze zalety:

  • Gwarantuje większy komfort dzięki wolniejszym i mniejszym wahaniom ciśnienia powietrza.
  • Niweluje bezdech obturacyjny do 12 cm H2O i nieprzerwanie reaguje na ograniczenia przepływu powietrza oraz chrapanie do 20 cm H2O.
  • Reaguje na występujące u kobiet ograniczenia przepływu powietrza na podstawie pojedynczego oddechu.
  • Pomaga zapobiegać spłyceniom oddechu dzięki minimalnemu ciśnieniu dostarczanemu w zależności od częstotliwości występowania.

Dostępne funkcje

Łatwe zasypianie
Nowa funkcja AutoRamp wykrywa początek snu i gwarantuje podawanie powietrza o właściwym ciśnieniu, a także komfort terapii od momentu włączenia aparatu. Dzięki niej zaraz po uruchomieniu aparat dostarcza powietrze o niższym ciśnieniu, które ułatwia pacjentowi zaśnięcie. Gdy tylko pacjent zaśnie, ciśnienie jest automatycznie zwiększane, aby osiągnąć poziom zalecany przez lekarza.
Algorytm AutoSet Response
Umożliwia dodatkowe dostosowywanie parametrów terapii. Funkcja AutoSet Response gwarantuje pełen komfort dzięki płynniejszym wzrostom ciśnienia. To delikatniejszy sposób reagowania na ograniczenia przepływu. Dodatkowe zalety algorytmu AutoSet to lepsze wykrywanie ograniczeń przepływu powietrza i oddechu periodycznego Cheyne-Stokes.
Algorytm AutoSet for Her
Algorytm wykorzystywany w aparacie AirSense 10 AutoSet for Her powstał na bazie sprawdzonego algorytmu używanego w aparatach automatycznych firmy ResMed, który dostosowano do sposobu oddychania kobiet. Kobiety cierpiące na bezdech senny zasypiają zazwyczaj dłużej niż mężczyźni, występują u nich większe ograniczenia przepływu powietrza, a także częstsze mikrowybudzenia, chociaż bezdech występuje u kobiet rzadziej i ma łagodniejszy przebieg. Aparat AirSense AutoSet for Her to jedyne urządzenie zatwierdzone przez amerykańską agencję FDA do stosowania przez kobiety cierpiące na bezdech senny.
Ciche działanie
Dwufazowy silnik Easy-Breath obraca się z bardzo niską prędkością, dzięki czemu zmniejsza poziom hałasu generowanego przez urządzenie nawet do 24 dBA, a ponadto zapewnia stabilność ciśnienia i lepszy poziom synchronizacji między maską a pacjentem. Takie rozwiązanie sprawia, że urządzenie jest bardziej niezawodne, a czas jego eksploatacji znacznie się wydłuża.
HumidAir – nawilżanie z funkcją Climate Control
Nowy nawilżacz HumidAir zapewnia właściwe nawilżanie powietrza podawanego przez aparat, zmniejszając tym samym suchość w gardle i nosie. Aparaty AirSense 10 i AirCurve 10 w połączeniu z nowym podgrzewanym nawilżaczem HumidAir i podgrzewanym przewodem ClimateLine Air automatycznie dobierają w nocy optymalną i komfortową temperaturę oraz właściwy poziom nawilżania powietrza dostarczanego do górnych dróg oddechowych, jednocześnie zapobiegając kondensacji wilgoci.
Moduł bezprzewodowej łączności
Dzięki modułom łączności bezprzewodowej, wbudowanym we wszystkich urządzeniach AirSense 10 i AirCurve 10, dane terapii są automatycznie przesyłane do chmury. W każdej chwili można łatwo uzyskać do nich dostęp za pomocą konta AirView. Funkcja AirView™ natychmiast udostępnia dane terapeutyczne i pozwala lekarzowi na lepszą kontrolę terapii oraz możliwość szybkiej reakcji na problemy. Dane terapii (szczegółowe i wysokiej rozdzielczości z 30 dni i sumaryczne z ostatnich 4 lat) można wyświetlać na ekranie urządzenia, przesyłać bezprzewodowo dzięki funkcji AirView™ lub pobierać do komputera (za pomocą karty SD).
EPR
Funkcja obniżania ciśnienia przy wydechu (EPR) sprawia, że użytkownik oddycha komfortowo i naturalnie.
Kontakt

502 940 029
603 713 891

Adres

ul. Młodzieżowa 35
89-600 Chojnice

dokumenty do pobrania

Zgoda RODO
Zgłoszenie 1
Regulamin wypożyczalni
Refundacja NFZ wniosek
druki
wnioski
zgłoszenia
deklaracje

Mail

info@oddychaniegemini.pl

Napisz do nas